Liga: | FNC |
Místo: | Raspenava |
Okres: | Liberec |
Kraj: | Liberecký |
Kdy: | 19. 11. 2022 17:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 25. 10. 2022 12:00 |
Konec rezervace: | 19. 11. 2022 17:00 |
Začátek tipování: | 19. 11. 2022 20:00 |
Konec hlasování: | 19. 11. 2022 00:00 |
Zadal: | FNC |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | - |
Zařazeno do: | neurčeno |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-raspenava-12878.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
1 | 1 | Dalešice | 12 | JN | David Beránek |
2 | 2 | Slatiny | 11 | JC | Kateřina Zumrová |
3 | 3 | Krásná Ves | Celkem 16 | MB | Jenda Macoun |
4 | 4 | Březová | 8 | LI | Jakub Švarc |
5 | 5 | Jeřmanice | 10 | LI | Markéta Kaprálková |
6 | 6 | Jirkov | 12 | JN | Tomáš Neugebauer |
7 | 7 | Roztoky u Semil | 11 | SM | Tomáš Zelenka |
8 | 8 | Březovice | 10 | MB | Daniel Čeleda |
9 | 9 | Desná III | 10 | JN | petra lepicova |
10 | 10 | Brada - Rybníček | 7 | JC | Pavel |
11 | 11 | Pěnčín | 13 | JN | Kateřina Pelcová |
12 | 12 | Sezemice | 7 | MB | Ondřej Flanderka |
13 | 13 | Škodějov | 15 | SM | petra lepicova |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pšánky A | HK | - | - | 16,70 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Renmotor Jinolice | JC | - | - | 17,30 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Bašnice | JC | - | - | 17,71 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Pšánky B | HK | - | - | 17,78 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Libuň | JC | - | - | 17,79 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Kosmonosy | MB | - | - | 17,84 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Lestkov | SM | - | - | 18,17 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Tatobity | SM | - | - | 18,20 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Benešov u Semil | SM | - | - | 18,93 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Dneboh | MB | - | - | 19,02 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Sychrov | MB | - | - | 19,21 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Krásná Ves | MB | - | - | 19,42 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Jirkov | JN | - | - | 19,64 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Dobšín Kamenice - Kamenice | MB | - | - | 20,05 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Frýdlant | LI | - | - | 20,12 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Malá Skála | JN | - | - | 26,06 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Bratříkov | JN | - | - | 34,65 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Raspenava | LI | - | - | 37,90 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Mříčná | SM | - | - | NP | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Veselá | MB | - | - | NP | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Karlinky | LI | - | - | NP | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2007/09/08 | Raspenava, LI, Smědavský pohár | |
2008/09/13 | Raspenava, LI, Smědavský pohár | |
2010/09/11 | Raspenava, -, SMĚDAVSKÝ POHÁR | |
2013/09/14 | Raspenava, požární hřiště, Smědavský pohár | |
2014/07/12 | Raspenava, Pohár starosty Města | |
2014/11/08 | Raspenava, Raspenava, Česká beseda | |
2015/07/11 | Raspenava, Pohár starosty Města | |
2016/07/09 | Raspenava, 6. kolo Raspenava | |
2017/07/08 | Raspenava, FNC Raspenava | |
2018/07/07 | Raspenava, FNC Raspenava | |
2019/07/06 | Raspenava, Raspenava | |
2022/07/09 | Raspenava, FNC Raspenava | |
2022/11/19 | Celkové vyhlášení Raspenava, Celkové vyhlášení Raspenava | |
2024/09/07 | Raspenava, 9.kolo PKL - Raspenava 2024 | |
Kdy | Kde | Liga |