Liga: | - |
Místo: | Únanov |
Okres: | Znojmo |
Kraj: | Jihomoravský |
Kdy: | 29. 08. 2020 19:00 |
Kontakt: | Lukáš Tomášek |
Telefon: | 776167680 |
Začátek rezervace: | 29. 07. 2020 08:00 |
Konec rezervace: | 28. 08. 2020 23:30 |
Začátek tipování: | 29. 08. 2020 20:00 |
Konec hlasování: | 29. 08. 2020 00:00 |
Zadal: | Ludvík Sapík |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Děti |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/hasiciunanov/ |
Poznámka pořadatele
SDH Únanov Vás zve na soutěž mladých hasičů v požárním útoků O pohár koupaliště Pohoda.
Soutěž je otevřena pro mladé hasiče v kategorii mladší žáci, starší žáci a přípravka.
Za přípravku běhají jen děti chodící k 30.6.2020 do školky.
Nejprve mladší žáci a přípravka, po jejich vyhodnocení začne soutěž starších žáků.
Soutěž se řídí platnými Směrnicemi hry Plamen.
Z kapacitních důvodů žádáme o závaznou rezervaci startujících družstev.
Prezence: od 18:30
Zahájení: 19:00
Povrch: travnatý kolem bazénu
Kontakt: Lukáš Tomášek
Telefon: +420 776 167 680
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-unanov-11425.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Starší žáci | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Únanov | A | ZN | Ludvík Sapík | |
2 | 2 | Vítonice | A | ZN | Jana | |
3 | 3 | Černín | ZN | Jiří Veselý | ||
4 | 4 | Šumná | A | ZN | Lukáš Držmíšek | |
5 | 5 | Únanov | B | ZN | Ludvík Sapík | |
6 | 6 | Plenkovice | ZN | Věra Vocilková | ||
7 | 7 | Vítonice | B | ZN | Jana | |
8 | 8 | Šumná | B | ZN | Lukáš Držmíšek | |
9 | 9 | Chvalovice | ZN | Miroslav Vaněk | ||
10 | 10 | Tasovice | ZN | Stanislav Kučera | ||
11 | 11 | Jezeřany-Maršovice | ZN | Ivana Ulreichová | ||
12 | 12 | Hodonice | ZN | Miroslav Viktorín | ||
13 | 13 | Kuchařovice | ZN | Miroslav Boháč | ||
14 | 14 | Chvalovice | ZN | Miroslav Vaněk | ||
15 | 15 | Hodonice | ZN | Miroslav Viktorín | ||
16 | 16 | Jamolice | ZN | Jan Matějka | ||
Mladší žáci | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Únanov | A | ZN | Ludvík Sapík | |
2 | 2 | Vítonice | ZN | Jana | ||
3 | 3 | Šumná | A | ZN | Lukáš Držmíšek | |
4 | 4 | Tasovice | ZN | Stanislav Kučera | ||
5 | 5 | Únanov | B | ZN | Ludvík Sapík | |
6 | 6 | Vítonice | B | ZN | Jana | |
7 | 7 | Šumná | B | ZN | Lukáš Držmíšek | |
8 | 8 | Jezeřany-Maršovice | ZN | Ivana Ulreichová | ||
9 | 9 | Hodonice | ZN | Miroslav Viktorín | ||
10 | 10 | Plenkovice | ZN | Věra Vocilková | ||
Přípravka | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Únanov | ZN | Ludvík Sapík | ||
2 | 2 | Vítonice | ZN | Jana |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2020/08/29 | Únanov, Koupaliště Pohoda, O pohár koupaliště Pohoda | |
2022/08/27 | Únanov, O pohár koupaliště Pohoda | |
Kdy | Kde | Liga |